سیم پیچ فیبر نوری MPO-CS PVC/LSZH SM/MM
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین ، شنژن |
| نام تجاری: | DF/OEM/Nuetral |
| گواهی: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| شماره مدل: | وصله سیم فیبر نوری MPO-CS Breakout |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | قابل مذاکره |
|---|---|
| قیمت: | negotiable denpend on QTY |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تاول + کارتن |
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری به QTY بستگی دارد |
| شرایط پرداخت: | Western Union ، T/T ، MoneyGram/PayPal |
| قابلیت ارائه: | 1000 قطعه در روز |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| نام محصول: | وصله سیم فیبر نوری MPO-CS Breakout | نوع چهره پایانی: | UPC و APC؛ PC و APC |
|---|---|---|---|
| نوع فیبر: | SM (G652، G655، G657)، MM (OM1-OM5) | قطر کابل: | 2.0، 3.0 یا سفارشی (Simplex/Duplex) |
| از دست دادن درج: | ≤ 0.3 دسی بل | ضرر برگشتی: | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60dB, PC MM ≥ 35dB |
| تکرارپذیری: | ≤ 0.1 | طول موج: | SM:1310/1550 MM:850/1300 |
| دمای عملیاتی: | -20℃~70℃ | دمای ذخیره سازی: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| مواد غلاف بیرونی: | PVC، LSZH | شعاع خمشی (استاتیک/دینامیک): | 10d/20d |
| طول: | سفارشی | برند فیبر: | کورنینگ، YOFC، OFS، دراکا |
توضیحات محصول
کابل پچ فیبر نوری MPO-CS بریکاوت PVC/LSZH SM/MM
توضیحات کابل پچ MPO-CS
کابل پچ بریکاوت MPO-CS به طور کلی از چهار جزء تشکیل شده است: کابل اصلی، کابل بریکاوت، دستگاه انشعاب و کانکتور. و کابل اصلی چند هستهای برای مدیریت کابلکشی راحت است و به راحتی گره نمیخورد، که آن را به محصولی ایدهآل برای کابلکشی نوری در محیطهای با تراکم بالا تبدیل میکند.
کابل پچ MPO-CS کاربردها
- حالت انتقال ناهمزمان (ATM)
- اترنت گیگابیت
- رابط دستگاه فعال/فرستنده گیرنده
- CATV، ویدئو و چند رسانهای
- نصب در محل
- شبکههای مخابراتی
-
اتصال موازی نوری بین کارتهای PC و پنلهای پچ
-
صنعتی و مخابراتی
-
اتصال برای ماژولهای O/E
-
اتصالات بین فریم سوئیچ نوری
- برآورده کردن نیازهای مختلف بازار و مشتریان
کابل پچ MPO-CS ویژگیها
- فرول MT قالبگیری شده دقیق
- پینهای راهنمای با دقت بالا برای همترازی دقیق
- طراحی فشرده، تا 4، 8، 12، 24 فیبر
- مطابق با IEC 61754-7
- مطابق با EIA/TIA-604-5
کابل پچ MPO-CSمشخصات
| نوع سطح انتهایی |
UPC و APC؛ PC و APC
|
|---|---|
| نوع فیبر | SM (G652، G655، G657)؛ MM (OM1-OM5) |
| قطر کابل | 2.0، 3.0 یا سفارشی (سیمپلکس/دوپلکس) |
| افت درج | ≤ 0.3 دسی بل |
| افت بازگشت | UPC SM≥50dB، APC SM≥ 60 dB، PC MM ≥ 35 dB |
| تکرارپذیری | ≤ 0.1 |
| دوام | ≤ 0.2dB |
| قابلیت تعویض | ≤ 0.2dB |
| مقاومت کششی | >70N |
| دمای عملیاتی | -20℃~70℃ |
| دمای ذخیرهسازی | -40℃~80℃ |
| جنس غلاف بیرونی | PVC، LSZH، TPU |
| شعاع خمش (استاتیک/دینامیک) | 10D/20D |
| طول | سفارشی |
تصویر کابل پچ MPO-CS
چرا TAKFLY را انتخاب کنید؟
تولید کننده حرفه ای:
- با بیش از 25 سال تجربه تولید در محصولات فیبر نوری
- بیش از 450 کارگر مونتاژ با 3 سال تجربه
- بیش از 10 مهندس تحقیق و توسعه
- 16 دستگاه تزریق وارداتی آلمان و 16 خط تولید
- بیش از 30 مجموعه دستگاه تست: OTDR، 3D، VFL، دستگاه تست IL&RL؛ دستگاه تست مقاومت کششی، دستگاه تست مقاومت در برابر له شدگی، دستگاه تست پاور متر، چک کننده نور و غیره.
- برند OEM قابل قبول است
- نمایشگاه: OFC، ECOC، CommunicAsia، NETCOM، AFRICACOM، SVIAZ ICT، CommunicIndonesia، نمایشگاه الکترونیک Global Soure و غیره.
کنترل کیفیت
- بازرسی تصادفی مواد اولیه ورودی قبل از تولید
- بررسی کامل پس از اتمام هر فرآیند فردی
- بررسی کامل تولید در نیمه راه
- بررسی کامل محصولات نهایی قبل از بسته بندی
- بررسی تصادفی قبل از حمل و نقل
تحویل
- نمونه ها: 1-3 روز کاری
- سفارش تولید انبوه: 3-7 روز کاری
- بسته بندی: کیسه پلاستیکی، کارتن و پالت طبق درخواست شما موجود است
سوالات متداول
Q1: چگونه می توانم کاتالوگ و لیست قیمت شما را دریافت کنم؟
A1: لطفاً ایمیل یا اطلاعات تماس خود را مستقیماً از وب سایت برای کاتالوگ و لیست قیمت ما ارسال کنید.
Q2: آیا می توانم در مورد قیمت ها مذاکره کنم؟
A2: بله، ممکن است تخفیف هایی را برای بارگیری چندین کانتینر از کالاهای مخلوط در نظر بگیریم.
Q3: هزینه حمل و نقل چقدر خواهد بود؟
A3: این بستگی به اندازه محموله شما و روش حمل و نقل دارد. ما هزینه را طبق درخواست شما به شما ارائه خواهیم داد.
Q4: آیا می توانم از شما بازدید کنم؟
A4: حتماً، کارخانه ما در شنژن، چین است. لطفاً برای تعیین وقت با ما تماس بگیرید.
Q5: اگر هنگام دریافت کالا مشکل کیفی وجود داشته باشد چه؟
A5: اگر هنگام باز کردن بسته بندی کالا مشکل کیفی وجود داشته باشد، می توانید برای مرجع ما عکس بگیرید، بخش کنترل کیفیت ما مشکل را بررسی کرده و بهترین راه حل ها را به شما ارائه می دهد، علاوه بر این ما همچنین برای بهبود کیفیت در آینده اقدام خواهیم کرد.
Q6: شرایط بسته بندی شما چیست؟
A6: به طور کلی، ما کالاهای خود را در جعبه های تاول دار و کارتن بسته بندی می کنیم و همچنین می توانیم بسته بندی سفارشی را توسط مشتریان بپذیریم.
Q7: شرایط پرداخت شما چیست؟
A7: T/T 30% به عنوان سپرده، و 70% قبل از تحویل. ما عکس محصولات و بسته ها را قبل از پرداخت مانده به شما نشان خواهیم داد.
Q8: شرایط تحویل شما چیست؟
A8: EXW، FOB، CFR، CIF، DDU
Q9: زمان تحویل شما چگونه است؟
A9: به طور کلی، 5-7 روز کاری پس از دریافت پیش پرداخت شما طول می کشد. زمان تحویل خاص به اقلام و مقدار سفارش شما بستگی دارد.
Q10: آیا می توانید طبق نمونه ها تولید کنید؟
A10: بله، ما می توانیم طبق نمونه ها یا نقشه های فنی شما تولید کنیم.
اگر به محصولات ما علاقه مند هستید یا شک دارید، در هر زمان با من تماس بگیرید!
امتیازها و بررسیها
می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید




امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.همهٔ بازبینیها