پچ کوردهای فیبر نوری 48 هسته ای SC-SC قطع شده از قبل قطع شده برای مرکز داده مخابراتی
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | ISO, CE RoHS |
| شماره مدل: | TK-PrePC-SC-SC-48F |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 |
|---|---|
| قیمت: | USD20-60/pc |
| جزئیات بسته بندی: | دیسک شفت چوبی |
| زمان تحویل: | 5-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد در ماه |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| نوع فیبر: | SM/MM | سفارشی سازی: | بله |
|---|---|---|---|
| برجسته کردن: | کابل پیچ فیبر نوری ۴۸ هسته ای SC-SC,سیم پیچ Breakout برای مخابرات,سیم پیچ فیبر نوری برای مرکز داده |
||
توضیحات محصول
کابل های پچ پچ فیبر نوری 48 هسته ای SC-SC
TAKFLY کابل های از پیش ساخته شده با کیفیت بالا را برای کاربردهای داخلی و خارجی با پیکربندی های شکسته از 8 تا 144 هسته ارائه می دهد. انواع کانکتور موجود شامل MPO، SC، LC، ST، FC,و MU، با انواع مختلف شکستن از جمله فیبر برهنه، 0.9mm، 1.2mm، 2.0mm، و 3.0mm قطر.
تمام محصولات کابل های از پیش ساخته شده برای پاسخگویی به الزامات خاص مشتری ساخته شده اند. ما مشخصات متنوعی از جمله نوع کانکتور، نوع شکستن، طول شکستن / تحمل،و ساختار کابل.
فرول با کیفیت بالا
سیم های پچ فیبر نوری که از قبل بسته شده اند دارای فیروال های سرامیکی با کیفیت بالا، تکنولوژی پولیش حرفه ای،و تطبیق دقیق انتهای نوری برای دستیابی به انتقال پایدار و اتصال کارآمد.
تضمین کیفیت دقیق
سیم های پچ فیبر نوری TAKFLY که از قبل قطع شده اند، برای اطمینان از انطباق با استانداردهای صنعت و پاسخگویی به الزامات کاربر، از 100٪ آزمایش می شوند.
درخواست ها
سیم های پچ فیبر نوری از قبل به پایان رسیده از کاربردهای متنوعی پشتیبانی می کنند از جمله:
- سیستم های CATV
- شبکه های محلی و شبکه های گسترده
- شبکه های مخابراتی
- مراکز داده
- شبکه های پردازش داده
- تجهیزات آزمایش
مشخصات فنی
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| نوع صورت پایینی | UPC و APC |
| نوع فیبر | SM (G652, G655, G657) ؛ MM (OM1-OM5) |
| از دست دادن ورودی | ≤0.3dB |
| بازده از دست دادن | UPC SM≥50dB، APC SM≥60dB، UPC MM≥35dB |
| تکرار | ≤0.1 |
| دوام | ≤0.2dB |
| قابل تعویض | ≤0.2dB |
| قدرت کششی | >70N |
| دمای کار | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 80 درجه |
| مواد پوشش بیرونی | PVC، LSZH، PU |
| شعاع خم (استاتیک/دینامیک) | 10D/20D |
| طول | سفارشی |
امتیازها و بررسیها
می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید










امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.همهٔ بازبینیها