ST Round Bare Fiber Adapter SM/MM Low IL 0.2dB با کارایی بالا
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین ، شنژن |
| نام تجاری: | DF/OEM/Nuetral |
| گواهی: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| شماره مدل: | ST Round Bare Fiber Adapter SM/MM Low IL 0.2dB با کارایی بالا |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | قابل مذاکره |
|---|---|
| قیمت: | negotiable denpend on QTY |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تاول + کارتن |
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری به QTY بستگی دارد |
| شرایط پرداخت: | Western Union ، T/T ، MoneyGram/PayPal |
| قابلیت ارائه: | 1000 عدد در روز |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| نام محصول: | ST Round Bare Fiber Adapter SM/MM Low IL 0.2dB با کارایی بالا | قطر داخلی از: | 125/126/127um |
|---|---|---|---|
| قطر بیرونی فرول: | 2.5 میلی متر / 1.25 میلی متر | از دست دادن: | <0.2dB |
| تکرارپذیری: | <0.2dB | انواع فیبر نوری: | SM/MM |
| فرکانس وصل و کشیدن: | 1000 بار | محدوده دمای ذخیره سازی (℃): | -40 ℃ - +80 ℃ |
| گواهی: | CE/ROHS/REACH | ||
| برجسته کردن: | آداپتور فیبر نوری گرد ST,آداپتور فیبر با ضایعات پایین ورودی,کانکتور فیبر نوری SM MM,low insertion loss fiber adapter,SM MM fiber optic connector |
||
توضیحات محصول
آداپتور فیبر نوری خام گرد ST یک ابزار کمکی برای تست دادههای فیبر نوری است. از آنجایی که سوراخ پلاگ آداپتور خام و فیبر خام از طریق سوراخ بدون چسب اپوکسی و هیچ واسطهای عبور میکند، فیبر خام به راحتی قابل درج و خارج کردن و استفاده مکرر است و دارای اتلاف درج کم و کاربری آسان است.
- عملکرد بر روی فیبر خام، اتصال موقت OTDR، پاورمتر نوری، منبع نور و سایر تجهیزات داده و ابزار تست پورت فیبر
- اتصال موقت فیبر نوری و تعمیر اضطراری فیبر نوری
- کاربری آسان و بصری، قابل مشاهده با چشم غیر مسلح
- فیبر تک حالته و چند حالته موجود است
- استفاده از طراحی گیره فیبر با فنر فلزی منحصر به فرد، ایمن، قابل اعتماد، اتلاف درج کم
- درجها و سوراخهای عبوری بدون چسب اپوکسی و هیچ واسطهای هستند، به راحتی میتوان فیبر را میخ کرد، خارج کرد و بارها استفاده کرد.
- فرول و ماژولهای کانکتور قابل تعویض هستند، اندازه فرول و کانکتور قابل سفارشیسازی و تنوعپذیر است.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| قطر داخلی فرول | 125/126/127 میکرومتر |
| قطر خارجی فرول | 2.5 میلیمتر / 1.25 میلیمتر |
| اتلاف درج | <0.2dB |
| تکرارپذیری | <0.2dB |
| انواع فیبر نوری | SM/MM |
| فرکانس اتصال و جدا کردن | >1000 بار |
| محدوده دمای ذخیرهسازی | -40 درجه سانتیگراد تا +80 درجه سانتیگراد |
- بیش از 25 سال تجربه تولید در محصولات فیبر نوری
- بیش از 500 کارگر مونتاژ با 5+ سال تجربه
- بیش از 10 مهندس تحقیق و توسعه اختصاص داده شده به نوآوری محصول
- 16 دستگاه تزریق وارداتی آلمان و 16 خط تولید
- بیش از 30 مجموعه تجهیزات تست شامل OTDR، 3D، VFL، ابزارهای تست IL & RL، تسترهای استحکام کششی، تسترهای مقاومت در برابر له شدگی، پاورمترها و چکرهای نور
- برندینگ OEM موجود است
- مشارکت منظم در نمایشگاههای اصلی صنعت: OFC، ECOC، CommunicAsia، NETCOM، AFRICACOM، SVIAZ ICT، CommunicIndonesia، Global Source Electronic Exhibition
- بازرسی مواد اولیه ورودی با بازرسیهای نقطهای قبل از تولید
- بازرسی جامع پس از هر فرآیند تولید
- بازرسی کامل کار در حال انجام
- بازرسی کامل محصول نهایی قبل از بستهبندی
- بازرسیهای نقطهای نهایی قبل از حمل و نقل
- نمونهها: 1-3 روز کاری
- سفارشات تولید انبوه: 3-7 روز کاری
- گزینههای بستهبندی انعطافپذیر: کیسههای پلاستیکی، کارتنها و پالتها بر اساس الزامات مشتری موجود است.
به محصولات ما علاقهمند هستید یا سوالی دارید؟
در هر زمان برای اطلاعات بیشتر یا پشتیبانی فنی با ما تماس بگیرید.




امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.همهٔ بازبینیها