آداپتور فیبر برهنه گرد SC SM/MM IL کم 0.2dB با کارایی بالا
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین ، شنژن |
| نام تجاری: | DF/OEM/Nuetral |
| گواهی: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| شماره مدل: | آداپتور فیبر برهنه گرد SC SM/MM IL کم 0.2dB با کارایی بالا |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | قابل مذاکره |
|---|---|
| قیمت: | negotiable denpend on QTY |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تاول + کارتن |
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری به QTY بستگی دارد |
| شرایط پرداخت: | Western Union ، T/T ، MoneyGram/PayPal |
| قابلیت ارائه: | 1000 عدد در روز |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| نام محصول: | آداپتور فیبر برهنه گرد SC SM/MM IL کم 0.2dB با کارایی بالا | قطر داخلی از: | 125/126/127um |
|---|---|---|---|
| قطر بیرونی فرول: | 2.5 میلی متر / 1.25 میلی متر | از دست دادن: | <0.2dB |
| تکرارپذیری: | <0.2dB | انواع فیبر نوری: | SM/MM |
| فرکانس وصل و کشیدن: | 1000 بار | محدوده دمای ذخیره سازی (℃): | -40 ℃ - +80 ℃ |
| گواهی: | CE/ROHS/REACH | ||
| برجسته کردن: | آداپتور فیبر نوری گرد SC,آداپتور فیبر با ضایعات پایین ورودی,کانکتور فیبر نوری SM MM,low insertion loss fiber adapter,SM MM fiber optic connector |
||
توضیحات محصول
آداپتور فیبر لخت گرد SC SM/MM با اتلاف کم 0.2dB و عملکرد بالا
آداپتور فیبر لخت گرد SC SM/MM با اتلاف کم 0.2dB و عملکرد بالا
آداپتور فیبر لخت گرد SC نمای کلی
آداپتور فیبر لخت یک ابزار کمکی برای تست دادههای فیبر نوری است. از آنجایی که سوراخ پلاگ آداپتور لخت و فیبر لخت از طریق سوراخ بدون چسب اپوکسی و هیچ رسانهای عبور میکند، فیبر لخت به راحتی قابل درج و خارج کردن و استفاده مکرر است و اتلاف درج کم و کاربری آسان دارد.
آداپتور فیبر لخت گرد SC کاربردها
- عملکرد بر روی فیبر لخت، اتصال موقت OTDR، متر توان نوری، منبع نور و سایر تجهیزات داده و ابزار تست پورت فیبر
- اتصال موقت فیبر نوری و تعمیر اضطراری فیبر نوری
آداپتور فیبر لخت گرد SC ویژگیها
- کاربری آسان و بصری، قابل مشاهده با چشم غیر مسلح
- فیبر تک حالته و چند حالته موجود است
- استفاده از طراحی منحصر به فرد گیره فیبر با فنر فلزی، ایمن، قابل اعتماد، اتلاف درج کم
- اینسرتها و سوراخهای عبوری بدون چسب اپوکسی و هیچ رسانهای هستند، به راحتی میتوان فیبر را میخ کرد، بیرون کشید و چندین بار استفاده کرد.
- ماژولهای فرول و کانکتور قابل تعویض هستند، اندازه فرول و کانکتور قابل سفارشیسازی و تنوع هستند
آداپتور فیبر لخت گرد SC پارامترها
| قطر داخلی فرول | 125/126/127 میکرومتر |
| قطر خارجی فرول | 2.5 میلیمتر / 1.25 میلیمتر |
| اتلاف درج | کمتر از 0.2dB |
| تکرارپذیری | کمتر از 0.2dB |
| انواع فیبر نوری | SM/MM |
| فرکانس اتصال و جدا کردن | بیش از 1000 بار |
| محدوده دمای ذخیرهسازی (درجه سانتیگراد) | -40 درجه سانتیگراد ~ + 80 درجه سانتیگراد |
چرا TAKFLY را انتخاب کنید
برتری تولید
- بیش از 25 سال تجربه تولید در محصولات فیبر نوری
- بیش از 500 کارگر مونتاژ با 5+ سال تجربه
- بیش از 10 مهندس تحقیق و توسعه متعهد به نوآوری محصول
- 16 دستگاه تزریق وارداتی آلمان و 16 خط تولید
- بیش از 30 مجموعه تجهیزات تست شامل OTDR، 3D، VFL، ابزارهای تست IL & RL، تسترهای استحکام کششی، تسترهای مقاومت در برابر له شدگی، تسترهای متر توان و چکرهای نور
- برندینگ OEM موجود است
- مشارکت منظم در نمایشگاههای اصلی صنعت: OFC، ECOC، CommunicAsia، NETCOM، AFRICACOM، SVIAZ ICT، CommunicIndonesia، نمایشگاه الکترونیک Global Source
کنترل کیفیت
- بازرسی مواد اولیه ورودی با بازرسی نقطهای قبل از تولید
- بازرسی جامع پس از هر فرآیند تولید
- بازرسی کامل کار در حال انجام
- بازرسی کامل محصول نهایی قبل از بستهبندی
- بازرسیهای نقطهای نهایی قبل از حمل و نقل
تحویل و بستهبندی
- نمونهها: 1-3 روز کاری
- سفارشات تولید انبوه: 3-7 روز کاری
- گزینههای بستهبندی انعطافپذیر: کیسههای پلاستیکی، کارتنها و پالتها بر اساس الزامات مشتری موجود است
به محصولات ما علاقهمند هستید یا سوالی دارید؟
در هر زمان برای اطلاعات بیشتر یا پشتیبانی فنی با ما تماس بگیرید.
امتیازها و بررسیها
می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید




امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.همهٔ بازبینیها