آداپتور فیبر برهنه LC مربع SM/MM IL کم 0.2dB با کارایی بالا
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین ، شنژن |
| نام تجاری: | DF/OEM/Nuetral |
| گواهی: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| شماره مدل: | آداپتور فیبر برهنه LC مربع SM/MM IL کم 0.2dB با کارایی بالا |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | قابل مذاکره |
|---|---|
| قیمت: | negotiable denpend on QTY |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تاول + کارتن |
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری به QTY بستگی دارد |
| شرایط پرداخت: | Western Union ، T/T ، MoneyGram/PayPal |
| قابلیت ارائه: | 1000 عدد در روز |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| نام محصول: | آداپتور فیبر برهنه LC مربع SM/MM IL کم 0.2dB با کارایی بالا | قطر داخلی از: | 125/126/127um |
|---|---|---|---|
| قطر بیرونی فرول: | 2.5 میلی متر / 1.25 میلی متر | از دست دادن intertion: | <0.2 دسی بل |
| ضرر برگشتی: | <0.2 دسی بل | انواع فیبر نوری: | SM/MM |
| فرکانس وصل و کشیدن: | 1000 بار | محدوده دمای ذخیره سازی (℃): | -40℃~+80℃ |
| گواهی: | CE/ROHS/REACH | ||
| برجسته کردن: | آداپتور فیبر نوری مربع LC,آداپتور فیبر SM/MM با IL پایین,آداپتور فیبر لخت با کارایی بالا,SM/MM fiber adapter low IL,high performance bare fiber adapter |
||
توضیحات محصول
LC Square Bare Fiber Adapter SM/MM کم IL 0.2dB عملکرد بالا
LC Square Bare Fiber Adapter SM/MM کم IL 0.2dB عملکرد بالا
LC Square Bare Fiber Adapter Overview (اپتاتور فیبر برهنه مربع LC)
آداپتور فیبر برهنه یک ابزار کمکی برای آزمایش داده های فیبر نوری است. چون سوراخ پلاگین آداپتور برهنه و فیبر برهنه از طریق سوراخ بدون چسب اپوکسیفیبر برهنه آسان است که وارد شود و بیرون کشیده شود و بارها استفاده شود، و از دست دادن ورودی کم و کار آسان دارد.
LC Square Bare Fiber Adapter برنامه های کاربردی
- اعمال بر روی فیبر برهنه، اتصال موقت OTDR، اندازه گیری قدرت نوری، منبع نور و سایر داده های پورت فیبر و تجهیزات ابزار آزمایش
- اتصال موقت فیبر نوری و تعمیر اضطراری فیبر نوری
- استفاده از فیبر لاستیکی، تست فیبر گرد تر آداپتور فیبر برهنه کمتر تاثیر، تولید کنندگان دستگاه برای آزمایش بهتر
ویژگی های آداپتور فیبر LC Square Bare
- آسان برای کار کردن شهودی، می تواند با چشم غیرمسلح مشاهده شود
- فیبر تک حالت و چند حالت در دسترس است
- استفاده از منحصر به فرد ورق فلزی طراحی کلیمپ فیبر crimp، امن، قابل اعتماد، کاهش ضایعات ورودی
- ورودی ها و سوراخ ها بدون چسب اپوکسی و هر رسانه ای هستند، آسان به کیل فیبر ورودی، بیرون کشیدن و استفاده مکرر تکرار
- ماژول های ferrule و کانکتور قابل تعویض هستند، اندازه ferrule و کانکتور می تواند سفارشی و می تواند متفاوت باشد
پارامترهای آداپتور فیبر دور FC
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| قطر داخل فيرول | 125/126/127μm |
| قطر بیرونی قفل | 2.5mm / 1.25mm |
| از دست دادن ورودی | <0.2dB |
| تکرار | <0.2dB |
| انواع فیبر نوری | SM/MM |
| فرکانس وصل کردن و کشیدن | >1000 بار |
| محدوده دمای ذخیره سازی | -40°C تا +80°C |
چرا TAKFLY را انتخاب کنید
برتری در تولید
- بیش از 25 سال تجربه در تولید محصولات فیبر نوری
- بیش از 500 کارگر مونتاژ با تجربه 5+ سال
- 10+ مهندسان تحقیق و توسعه اختصاص داده شده به نوآوری محصول
- 16 مجموعه از ماشین های تزریق وارد شده از آلمان و 16 خط تولید
- 30+ مجموعه تجهیزات آزمایش از جمله ابزارهای آزمایش OTDR، 3D، VFL، IL & RL، تست کننده های مقاومت تنش، تست کننده های مقاومت خرد، تست کننده های اندازه گیری قدرت و چک کننده های نور
- نام تجاری OEM در دسترس است
- مشارکت منظم در نمایشگاه های بزرگ صنعت: OFC، ECOC، CommunicAsia، NETCOM، AFRICACOM، SVIAZ ICT، CommunicIndonesia، نمایشگاه الکترونیکی منبع جهانی
کنترل کیفیت
- بازرسی مواد اولیه وارد شده با بررسی های ناگهانی قبل از تولید
- بازرسی جامع پس از هر فرآیند تولید
- بازرسی دقیق از کارهای در حال انجام
- بازرسی کامل محصول نهایی قبل از بسته بندی
- بازرسی های نهایی قبل از حمل
تحویل و بسته بندی
- نمونه ها: 1-3 روز کاری
- سفارشات تولید انبوه: 3-7 روز کاری
- گزینه های بسته بندی انعطاف پذیر: کیسه های پلاستیکی، کارتون ها و پالت ها با توجه به نیازهای مشتری در دسترس هستند
علاقه مند به محصولات ما هستید یا سؤالات دارید؟
برای اطلاعات بیشتر یا پشتیبانی فنی در هر زمان با ما تماس بگیرید.
امتیازها و بررسیها
می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید




امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.همهٔ بازبینیها