LC-LC قطب قابل تغییر Uniboot Patch cord
جزئیات محصول:
| محل منبع: | شنژن، چین |
| نام تجاری: | Takfly/OEM |
| گواهی: | CE, ROHS, REACH |
| شماره مدل: | اتصال LC-LC Uniboot |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 100 عدد |
|---|---|
| قیمت: | Can be negotiated |
| جزئیات بسته بندی: | اسپون + جعبه + کارتن |
| زمان تحویل: | 3-7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد در ماه |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| نام: | اتصال دهنده فیبر نوری | تایپ کنید: | اتصال LC-LC Uniboot |
|---|---|---|---|
| نوع چهره پایانی: | UPC | حالت: | SM (G652، G655، G657)، MM (OM1-OM5) |
| از دست دادن درج: | 0.3db ≤ | ضرر برگشتی: | UPC SM ≥ 50dB , UPC MM ≥ 35dB |
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+60 ℃ | دمای ذخیره سازی: | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| فرول: | 1.25 میلی متر (CCTC). | ||
| برجسته کردن: | LC-LC Uniboot سیم پیچ فیبر,کابل فیبر نوری قطبی قابل تغییر,LC-LC با گارانتی,polarity switchable fiber optic cable,LC-LC uniboot patch cord with warranty |
||
توضیحات محصول
LC-LC قطبی قابل تعویض Uniboot Patch Cord
سیم پیچ فیبر نوری با کارایی بالا با طراحی قطبی قابل تغییر برای مدیریت کابل کارآمد و اتصال قابل اعتماد.
ویژگی های فنی
- از دست دادن کم ورودی و از دست دادن بازتاب بالا
- قطب پذیری قابل تغییر
- توانایی تبادل خوب
- دوام خوب
- ثبات در دمای بالا
- استاندارد: تلکوردیا GR-326-CORE
درخواست ها
- CATV
- شبکه های مخابراتی
- پایان دادن به دستگاه فعال
- شبکه های منطقه محلی (LANS)
- شبکه های پردازش داده
- تجهیزات آزمایش
- شبکه های منطقه گسترده (WANS)
پارامترهای فنی
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| نوع صفحه ی پایینی | UPC |
| نوع فیبر | SM (G652,G655,G657) ؛ MM (OM1-OM5) |
| قطر کابل | 2.0/3.0mm یا سفارشی |
| از دست دادن ورودی | ≤ 0.3dB |
| خسارت بازده | UPC SM ≥ 50dB، UPC MM ≥ 35dB |
| تکرار | ≤ 0.1 |
| دوام | ≤ 0.2dB |
| قابل تعویض | ≤ 0.2dB |
| عضو نیروی | کفلر |
| مقاومت کششی | >60N |
| قفل | 1.25mm (CCTC) |
| دمای کار | -20°C تا 60°C |
| دمای ذخیره سازی | -20°C تا 60°C |
| مواد پوشش بیرونی | PVC، LSZH |
| شعاع خم (استاتیک/دینامیک) | 10D/20D |
| طول | سفارشی |
راه حل های مرتبط
اتصال آسان برای استفاده مستقیم در برنامه های ONU، با قدرت قفل بیش از 5 کیلوگرم. به طور گسترده ای در پروژه های FTTH برای انقلاب شبکه استفاده می شود.کاهش نیاز به سوکت و آداپتور برای صرفه جویی در هزینه های پروژه.
سازگار با 86 سوکت استاندارد و آداپتور، امکان اتصال بین کابل های قطره ای و سیم های پچ را فراهم می کند. سوکت استاندارد 86 از طریق طراحی منحصر به فرد خود محافظت کامل را فراهم می کند.
پشتیبانی فنی و خدمات
- کمک به مشتریان در پیدا کردن کانکتور فیبر نوری مناسب برای برنامه های کاربردی خود
- ارائه مشاوره و مشاوره فنی در مورد نصب کانکتور فیبر نوری
- ارائه خدمات پس از فروش و نگهداری برای کانکتورهای فیبر نوری ما
- تضمین بالاترین کیفیت محصولات کانکتور فیبر نوری
- خدمات 24 ساعته به مشتریان
- خدمات گارانتی را برای کانکتورهای فیبر نوری ما ارائه دهید
بسته بندی و حمل
- بسته بندی شده در جعبه های کارتونی با پوششی از فوم برای حفاظت
- از طریق حمل کننده قابل اعتماد ارسال می شود
- تمام سفارشات در عرض 24 ساعت پس از پرداخت ارسال می شوند
پرسش های مکرر
نام تجاری این کانکتور فیبر نوری چیه؟
نام تجاری Takfly/OEM است.
شماره مدل این کانکتور فیبر نوری چیه؟
شماره مدلش فايبر اپتيک فست کنتاکتوره
اين محصول کجا ساخته شده؟
این محصول در شنجن چین ساخته شده است.
هدف این کانکتور فیبر نوری چیست؟
این کانکتور فیبر نوری برای اتصال سریع و آسان کابل های فیبر نوری استفاده می شود.
با چه نوع كابل هاي فيبر نوري مي توان از اين اتصال دهنده استفاده كرد؟
این کانکتور می تواند با کابل های فیبر نوری تک حالت و چند حالت استفاده شود.
امتیازها و بررسیها
می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید




امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.همهٔ بازبینیها