سوئیچ نوری OCS 2D FA محصول SM Low IL 0.3dB با کارایی بالا
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین ، شنژن |
| نام تجاری: | DF/OEM/Nuetral |
| گواهی: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| شماره مدل: | سوئیچ نوری OCS 2D FA محصول SM Low IL 0.3dB با کارایی بالا |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | قابل مذاکره |
|---|---|
| قیمت: | negotiable denpend on QTY |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تاول + کارتن |
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری به QTY بستگی دارد |
| شرایط پرداخت: | Western Union ، T/T ، MoneyGram/PayPal |
| قابلیت ارائه: | 1000 عدد در روز |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| نام محصول: | 3xFA-2xMT | نوع فیبر: | سوئیچ نوری OCS 2D FA محصول SM Low IL 0.3dB با کارایی بالا |
|---|---|---|---|
| از دست دادن intertion: | IL<0.3dB (1310nm) | ضرر برگشتی: | MT:UPC>35dB,APC>40dB RX:RL>35dB |
| قطر فیبر: | (8.6-9.5)±0.4um | تضعیف: | ≤ 0.4 dB/km @ 1310nm ≤ 0.3dB/km @ 1550nm |
| دمای عملیات: | -40 ~ 85 ℃ | درجه: | درجه مخابرات |
| گواهی: | CE/ROHS/REACH | ||
| برجسته کردن: | سوئیچ نوری OCS 2D FA,SM سوئیچ نوری پایین IL,سوئیچ نوری با عملکرد بالا,SM optical switch low IL,high performance optical switch |
||
توضیحات محصول
سوئیچ نوری OCS 2D FA محصول SM کم IL 0.3dB عملکرد بالا
سوئیچ نوری OCS 2D FA محصول SM کم IL 0.3dB عملکرد بالا
خلاصه ی محصول
قطعات دو بعدی آرایه فیبر نوری FAU عمدتاً در تجهیزات سوئیچ نوری OCS برای تحقق عملکردهای ورودی و خروجی سیگنال های نوری آرایه استفاده می شوند.ارائه راه حل های سوئیچینگ داده برای مراکز داده پیشرفته که از برنامه هایی مانند هوش مصنوعی (AI) پشتیبانی می کنند، یادگیری ماشین (ML) و محاسبات با عملکرد بالا (HPC).
کاربردهای کلیدی
- تراکم بندر بالا: راه حل های سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای متنوع مشتری در دسترس است
- فاصله فیبر قابل تنظیم: فاصله فیبر با دقت سفارشی برای پاسخگویی به الزامات خاص مشتری و سازگاری با سناریوهای کاربردی مختلف در دسترس است
- موقعیت گیری فیبر با دقت بالا: با استفاده از فناوری پردازش رشته فیبر با دقت بالا، موقعیت گیری فیبر با دقت بالا به دست می آید، با تغییر مسیر هسته در محدوده 1μm کنترل می شود
- از دست دادن انتقال کم: تکنولوژی تراز اتصال با دقت بالا انتقال سیگنال نوری کارآمد را با از دست دادن ورودی ≤0.8dB تضمین می کند
- ثبات عملیاتی بالا: محصول تحت آزمایش دقیق محیط مکانیکی قرار می گیرد تا انتقال سیگنال نوری پایدار و قابل اعتماد را در طول استفاده تضمین کند
ویژگی های محصول
- فرآیند تولید با دقت بالا: فرآیندهای اختصاصی کنترل پیچ فوق دقیق را با خطا پچ <0.8μm به دست می آورند و انتقال سیگنال نوری پایدار را تضمین می کنند
- طراحی سفارشی: قابل سفارشی سازی برای پاسخگویی به نیازهای اندازه مشتری خاص، سازگاری با سناریوهای کاربردی متنوع
- برنامه ریزی واضح ظرفیت تولید: ارائه طیف گسترده ای از FAU ها و محصولات مشتق شده، پوشش نیازهای 100G تا 800G و حتی ماژول های نوری نسل بعدی،امکان پاسخ سریع به خواسته های بازار
- عملکرد برتر: همانطور که در منحنی عملکرد نشان داده شده است، شاخص های کلیدی مانند از دست دادن ورودی در سطوح پیشرو صنعت کنترل می شوند، با حداکثر از دست دادن تنها 0.664dB و پایدار در زیر 0.4dB در اکثر محدوده ها
پارامترهای فنی
| نوع فیبر | SM G652D/G657A/G657B3 |
| قطر فیبر | (۸.۶.۹.۵) ± ۰.۴um |
| قطر پوشش | 125±1m |
| قطر پوشش | 245±10um |
| کاهش | ≤ 0.4 dB/km @ 1310nm ≤ 0.3dB/km @ 1550nm |
| دمای کار | -40 درجه سانتیگراد 85 درجه سانتیگراد |
| سازگار با محیط زیست | مطابق با RoHS اتحادیه اروپا و بدون سرب |
مشخصات عملکرد
| نوع پلگ | LC/MT/MPO و غیره |
| FA | 0° |
| SM ضرر ورودی | IL<0.3dB (1310nm) |
| SM خسارت بازگشت | MT:UPC>35dB ،APC>40dB RX:RL>35dB |
| دمای کار | -40 درجه سانتیگراد 85 درجه سانتیگراد |
| رطوبت عملیاتی | ۰٪ ۰٪ |
| دمای ذخیره سازی | -40 درجه سانتیگراد 85 درجه سانتیگراد |
چرا TAKFLY را انتخاب کنید
برتری در تولید
- بیش از 26 سال تجربه در تولید محصولات فیبر نوری
- بیش از 500 کارگر مونتاژ با تجربه 5+ سال
- 10+ مهندسان تحقیق و توسعه اختصاص داده شده به نوآوری محصول
- 16 مجموعه از ماشین های تزریق وارد شده از آلمان و 16 خط تولید
- 30+ مجموعه تجهیزات آزمایش از جمله ابزارهای آزمایش OTDR، 3D، VFL، IL & RL، تست کننده های مقاومت تنش، تست کننده های مقاومت خرد، تست کننده های اندازه گیری قدرت و چک کننده های نور
- نام تجاری OEM در دسترس است
- مشارکت منظم در نمایشگاه های بزرگ صنعت: OFC، ECOC، CommunicAsia، NETCOM، AFRICACOM، SVIAZ ICT، CommunicIndonesia، نمایشگاه الکترونیکی منبع جهانی
کنترل کیفیت
- بازرسی مواد اولیه وارد شده با بررسی های ناگهانی قبل از تولید
- بازرسی جامع پس از هر فرآیند تولید
- بازرسی دقیق از کارهای در حال انجام
- بازرسی کامل محصول نهایی قبل از بسته بندی
- بازرسی های نهایی قبل از حمل
تحویل و بسته بندی
- نمونه ها: 1-3 روز کاری
- سفارشات تولید انبوه: 3-7 روز کاری
- گزینه های بسته بندی انعطاف پذیر: کیسه های پلاستیکی، کارتون ها و پالت ها با توجه به نیازهای مشتری در دسترس هستند
علاقه مند به محصولات ما هستید یا سؤالات دارید؟
برای اطلاعات بیشتر یا پشتیبانی فنی در هر زمان با ما تماس بگیرید.
امتیازها و بررسیها
می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید




امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.همهٔ بازبینیها