FTTH از طریق دیوار قابل کشش کانکتور گلوله SC از قبل وصل شده سیم پچ فیبر نوری
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | DF/OEM/Nuetral |
| گواهی: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| شماره مدل: | TK-PC-SAP-SA-AS-3.0-TPU |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 100 عدد |
|---|---|
| قیمت: | US$0.01~4.69/PC |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی |
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری به QTY بستگی دارد |
| شرایط پرداخت: | Western Union ، T/T ، MoneyGram/PayPal |
| قابلیت ارائه: | 10000 عدد در روز |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| نام محصول: | FTTH از طریق دیوار قابل کشش کانکتور گلوله SC از قبل وصل شده سیم پچ فیبر نوری | از دست دادن intertion: | ≤0.3dB |
|---|---|---|---|
| ضرر برگشتی: | APC SM ≥ 60dB | نوع فیبر: | OS2، G652D، G657A1، G657A2، G657B3 |
| قطر: | 3.0 میلی متر | نوع رابط: | APC |
| جنس ژاکت: | LSZH | رنگ: | مشکی |
| طول موج: | 1310nm ، 1550nm | طول: | 5 متر یا سفارشی |
| دمای عملیات: | -20℃~70℃ | قطر فیبر: | 9/125 |
| درجه: | درجه مخابرات | گواهی: | CE/ROHS/REACH |
| ظرفیت تولید: | 10000 عدد در روز | ||
| برجسته کردن: | سیم پیچ فیبر SC از قبل متصل شده به FTTH,کابل فیبر نوری با کانکتور گلوله SC کشنده,از طریق فايبر نوري ديواري با گارانتي |
||
توضیحات محصول
کابل پیچ کنتاکتور فیبر نوری قابل فشار از طریق دیوار / لوله یک راه حل قطره ای از فیبر نوری پیش پایان شده انعطاف پذیر و قابل فشار برای استقرار سریع و قابل اعتماد FTTX را ارائه می دهد.
کانکتور کشنده قابل فشار امکان نصب کابل پیش متصل شده را از طریق میکروکارت ها و سوراخ های کوچک رایج در اکثر سناریوهای FTTX فراهم می کند.این کابل می تواند بدون استفاده از لوله های بزرگ و یا حفاری سوراخ های بزرگ در دیوار مشتری نصب شود. این مجمع قابل فشار می تواند با موفقیت از طریق سوراخ های کوچک و میکروکارت عبور کند. فاصله فشار دستی بسته به فرکانس خم و کیفیت لوله متفاوت است.کابل قطره گرد محکم با یک کانکتور پیش پایان قابل فشار مجهز است، که می تواند هزینه انتشار فیبر و مهارت های ذاتی و دشواری در رسیدگی و اتصال کابل های قطره ای مشتری را کاهش دهد.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| نوع صفحه ی پایینی | PC، UPC و APC |
| نوع فیبر | SM G657A2 |
| قطر کابل | 3.0mm |
| از دست دادن ورودی | ≤ 0.3 دبیل |
| خسارت بازده | UPC SM≥50dB، APC SM≥60dB |
| تکرار | ≤ 0.1 |
| دوام | ≤ 0.2dB |
| قابل تعویض | ≤ 0.2dB |
| مقاومت کششی | >200N |
| دمای کار | -20°C~70°C |
| دمای ذخیره سازی | -40°C تا 80°C |
| مواد پوشش بیرونی | ژاکت سیاه LSZH یا TPU |
| شعاع خم (استاتیک/دینامیک) | 10D/20D |
| طول | سفارشی |
| نه، نه | ماده | واحد | مشخصات (SM G657A2/G657B3) |
|---|---|---|---|
| 1 | قطر میدان حالت (1310nm) | μm | 8.2 تا 90 |
| قطر میدان حالت (1550nm) | μm | 9.۱ تا ۱۰1 | |
| 2 | قطر پوشش | μm | 125±0.7 |
| 3 | پوشش غیر گرد | % | ≤0.7 |
| 4 | خطای غلظت هسته | μm | ≤0.5 |
| 5 | قطر پوشش | μm | 245±5 |
| 6 | پوشش غیر دایره ای | % | ≤6.0 |
| 7 | خطای تمرکز پوشش | μm | ≤12 |
| 8 | طول موج قطع کابل | nm | λcc ≤1260 |
| 9 | ضخامت (حداکثر) (1310nm) | dB/KM | ≤0.36 |
| ضخامت (حداکثر) (1550nm) | dB/KM | ≤0.25 | |
| 10 | از دست دادن کج شدن کلان (۱ دور x 7.5mm radius@1550nm) | دی بی | ≤0.08 |
| از دست دادن کج شدن کلان (۱ دور x 7.5mm radius@1265nm) | دی بی | ≤0.25 |
| ماده | توضیحات |
|---|---|
| فیبر نوری | |
| تعداد فیبر | 1 |
| رنگ | قرمز |
| فیبر بافری تنگ | |
| مواد | LSZH |
| قطر | 0.85±0.05 میلی متر |
| رنگ | قرمز |
| طول یک بار جدا کردن | ۵ تا ۸ میلی متر |
| عضو نیروی | مواد: نخ آرامید |
| ژاکت بیرونی | |
| مواد | TPU |
| قطر | 3.0±0.2 میلی متر |
| رنگ | سیاه |
| پست ها | توضیحات |
|---|---|
| عملکرد کششی | IEC 60794-1-2-E1 کوتاه مدت: 800N طولانی مدت: 300N |
| مقاومت در برابر خرد شدن | IEC 60794-1-E3 کوتاه مدت: 500N طولانی مدت: 100N |
| اثر کابل | IEC 60794-1-E4. هيچ آسيبي به ژاکت بيروني و عناصر داخلي |
| خم کردن مجدد | IEC 60794-1-E6 |
| چرخش | IEC 60794-1-E7 |
| خم شدن کابل | IEC 60794-1-E11 |
| محدوده دما | IEC 60794-1-2-F1 ---- 20 درجه سانتیگراد + 60 درجه سانتیگراد |
| شعاع خم | ثابت: 10 میلی متر. پویا: 20 میلی متر. |
- CATV
- شبکه های مخابراتی
- پایان دادن به دستگاه فعال
- شبکه های منطقه محلی (LANS)
- شبکه های پردازش داده
- تجهیزات آزمایش
- شبکه های منطقه گسترده (WANS)
- از دست دادن کم ورودی و از دست دادن بازتاب بالا
- توانایی تبادل خوب
- دوام خوب
- ثبات در دمای بالا
- استاندارد: تلکوردیا GR-326-CORE
در سال 2000 تاسیس شد، با بیش از 400 کارگر، Takfly دارای 21 سال تجربه تولید در محصولات فیبر نوری است، عمدتا بر روی: MPO / MTP Patch cord، Fiber Optic Patchcord، pigtail، adapter،خفیف کننده، PLC Splitter، WDM/CWDM/DWDM، Termination Box، Fast Connector، Media Converter، POE Switch، SFP Transceiver و محصولات با قدرت بالا و غیره
ما با ISO9001، ISO14001، CE، ROHS، REACH، FCC، CPR و Anatel گواهی شده ایم.
مشتریان اصلی:Telefonica، Orange، Movistar، Vodafone، Singtel، Starhub، Corning، Amphenol، SENKO و غیره
در دسترس بودن R & D با بیش از 26 مهندس، طرح های مشتری OEM، ODM نیز مورد استقبال قرار می گیرند.
کیفیت بالا، قیمت جذاب و تحویل سریع (2-7 روز).
با بیش از 10 سال تجربه فروش و تجربه حمل و نقل در محصولات فیبر نوری، من به بیش از 127 مشتری کمک کردم تا کسب و کار خود را گسترش دهند و فروش را افزایش دهند،و باور داریم که می توانیم راهنمایی حرفه ای به شما ارائه دهیم.، به شما کمک می کند زمان و پول را صرفه جویی کنید، فروش خود را افزایش دهید.





امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.همهٔ بازبینیها