مبدل رسانه 10/100/1000M
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین ، شنژن |
| نام تجاری: | DF/OEM/Nuetral |
| گواهی: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| شماره مدل: | مبدل رسانه 10/100/1000M |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | قابل مذاکره |
|---|---|
| قیمت: | negotiable denpend on QTY |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تاول + کارتن |
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری به QTY بستگی دارد |
| شرایط پرداخت: | Western Union، T/T، MoneyGram/Paypal |
| قابلیت ارائه: | 2000 شماره در هفته |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| نام محصول: | مبدل رسانه 10/100/1000M | روش دسترسی:: | 10/100/1000Mbps |
|---|---|---|---|
| استاندارد:: | IEEE802.3,IEEE802.3u,IEEE802.3ab,IEEE802.3z,IEEE802.1q,IEEE802.1p,IEEE802.1d | طول موج:: | 850 نانومتر/1310 نانومتر/1490 نانومتر/1550 نانومتر |
| فاصله:: | دو فیبر MM: 550 متر دو فیبر SM: 10/20/30/50/80 کیلومتر، تک فیبر SM: 20/40/60/80 کیلومتر CAT5: 100 مت | تاخیر زمانی:: | <10μs |
| BER:: | <1/1000000000 | لامپ های نشانگر LED:: | 1000 میلیون، 100 میلیون، FX LINK/ACT، TP LINK/ACT، FDX، POWER |
| منبع تغذیه: | DC5V 1A (برق خارجی)، AC100-260 0.5A /DC-48 (برق داخلی) | اتلاف قدرت:: | 3 وات |
| دمای عملیاتی: | 0 ~ 50 ℃ | نرخ کار:: | 10/100/1000Mbps |
| دمای ذخیره سازی:: | -40 ~ 70 ℃ | ابعاد:: | خارجی: 94mmx70mmx26mm |
| وزن ناخالص:: | وزن خارجی: 0.4 کیلوگرم | ||
| برجسته کردن: | تبدیل کننده رسانه گیگابیت فیبر نوری,مبدل رسانه اترنت 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه,مبدل رسانه فیبر نوری با گارانتی,10/100/1000M Ethernet media converter,fiber optic media converter with warranty |
||
توضیحات محصول
10/100/1000M رسانه تبدیل
خلاصه 10/100/1000M Media Converter
یک کنورتر رسانه ای با عملکرد بالا که از تبدیل بین سازگاری خودکار 10Base-T، 100Base-TX یا 100Base-T و 1000Base-SX / LX با الگوی کار دوگانه 1000M پشتیبانی می کند.
ویژگی های 10/100/1000M Media Converter
- راه حل پیشرفته HIC با تراشه ارتفاع دمای پایین نیاز به سیستم خنک کننده را از بین می برد
- اجرای کنترل جریان برای کاهش طوفان پخش
- ماژول یکپارچه سازی اپتیکال الکترونیک برتر انتقال داده های قابل اعتماد و عمر طولانی را تضمین می کند
- از فیلترسازی پخش، یادگیری خودکار آدرس و به روز رسانی خودکار پشتیبانی می کند
- مکانیسم عملیاتی ذخیره و انتقال با انتقال بسته های اطلاعات 9kbyte
- کنترل جریان دوگانه کامل یا الگوهای کار فشار نیمه دوگانه با مذاکره خودکار
- لامپ های شاخص جامع برای تشخیص از دست دادن پیوند، پیوند الکتریکی و نوری
- MTBF بیش از 50،000 ساعت، مطابق با استانداردهای عملیاتی مخابرات
- گزینه های انعطاف پذیر پورت نوری: فیبر دوگانه (MM) ، فیبر دوگانه (SM) ، فیبر تک (SM)
مشخصات 10/100/1000M Media Converter
| روش دسترسی | 10/100/1000Mbps |
|---|---|
| استانداردها | IEEE8023، IEEE802.3u، IEEE802.3ab، IEEE802.3z، IEEE802.1q، IEEE802.1p، IEEE802.1d |
| طول موج | 850nm/1310nm/1490nm/1550nm |
| فاصله | دو فایبر MM: 550m دو فایبر SM: 10/20/30/50/80Km واحد فیبر SM: 20/40/60/80Km CAT5: 100 متر |
| روش تبدیل | تبدیل رسانه ها |
| تاخیر زمان | <10μs |
| BER | < 1/1000000000 |
| شاخص های LED | 1000M، 100M، FX LINK/ACT، TP LINK/ACT، FDX، POWER |
| منبع برق | DC5V 1A (قدرت خارجی) ، AC100-260 0.5A /DC-48 (قدرت داخلی) |
| از بین رفتن قدرت | 3W |
| دمای کار | 0 ~ 50 °C |
| نرخ کار | 10/100/1000Mbps |
| رطوبت ذخیره سازی | 5 تا 90 درصد |
| دمای ذخیره سازی | -40 ~ 70 °C |
| رطوبت کاری | 5٪ تا 90٪ بدون فشرده سازی |
| ابعاد | قسمت بیرونی: 94mm x 70mm x 26mm |
| وزن ناخالص | خارج: 0.4kg |
چرا TAKFLY را انتخاب کنید
- 25+ سال تجربه تولید در محصولات فیبر نوری
- 450+ کارگر مونتاژ با تجربه 3+ سال
- 10+ مهندسان تحقیق و توسعه
- 16آلمان ماشین های تزریق و 16 خط تولید وارد کرد
- 30 دستگاه آزمایش از جمله ابزارهای آزمایش OTDR، 3D، VFL، IL&RL
- نام تجاری OEM در دسترس است
- مشارکت در نمایشگاه جهانی: OFC، ECOC، CommunicAsia، NETCOM، AFRICACOM، SVIAZ ICT، CommunicIndonesia، نمایشگاه الکترونیکی منبع جهانی
کنترل کیفیت
- بازرسی مواد اولیه قبل از تولید
- بازرسی کامل پس از هر فرآیند
- کنترل کامل تولید نیمه آماده
- بازرسی محصولات نهایی قبل از بسته بندی
- کنترل های پیش از حمل
اطلاعات تحویل
- نمونه ها: 1-3 روز کاری
- سفارش تولید انبوه: 3-7 روز کاری
- بسته بندی: کیسه پلاستیکی، کارتن و پالت در صورت درخواست در دسترس است
پرسش های مکرر
سوال1: چطور می توانم فهرست و لیست قیمت شما را بدست آورم؟
A1: لطفا ایمیل یا اطلاعات تماس خود را از طریق وب سایت ما برای دریافت کاتالوگ و لیست قیمت ما ارائه دهید.
سوال2: آیا می توانم قیمت ها را مذاکره کنم؟
A2: بله، ما ممکن است تخفیف را برای بارگذاری چندین کانتینر از کالاهای مخلوط در نظر بگیریم.
سوال 3: هزینه حمل و نقل چقدر خواهد بود؟
A3: هزینه های حمل و نقل بستگی به اندازه حمل و نقل و روش حمل و نقل دارد. ما هزینه ها را بر اساس درخواست ارائه می دهیم.
سوال 4: می تونم ازت دیدن کنم؟
A4: بله، کارخانه ما در شنجن، چین واقع شده است. لطفا با ما تماس بگیرید تا یک قرار ملاقات را برنامه ریزی کنید.
Q5: چه اگر وجود دارد مشکل کیفیت زمانی که ما کالاها را دریافت کنید؟
A5: اگر مشکلات کیفیت وجود داشته باشد، لطفا تصاویر را برای مرجع ما ارائه دهید. بخش QC ما تحقیقات و ارائه راه حل ها را انجام می دهد و ما بهبود را برای تولید آینده اجرا خواهیم کرد.
س6: شرایط بسته بندی شما چیست؟
A6: بسته بندی استاندارد شامل جعبه پف و کارتن است. بسته بندی سفارشی بر اساس نیازهای مشتری در دسترس است.
سوال 7: شرایط پرداخت شما چیست؟
A7: T / T 30٪ به عنوان سپرده، و 70٪ قبل از تحویل. ما محصولات و بسته بندی عکس قبل از پرداخت نهایی را ارائه می دهیم.
س8: شرایط تحویل شما چیست؟
A8: EXW، FOB، CFR، CIF، DDU
سوال9: زمان تحویل شما چطوره؟
A9: به طور کلی 5-7 روز کاری پس از دریافت پیش پرداخت. زمان مشخص به موارد و مقدار سفارش بستگی دارد.
Q10: آیا می توانید بر اساس نمونه ها تولید کنید؟
A10: بله، ما می توانیم بر اساس نمونه ها یا نقاشی های فنی شما تولید کنیم.
اگر به محصولات ما علاقه مند هستید یا سوالی دارید، در هر زمان با ما تماس بگیرید!
امتیازها و بررسیها
می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید




امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.همهٔ بازبینیها