تضعیف کننده قابل تنظیم FC 0~30dB محدوده تضعیف گسترده قابل تنظیم
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین ، شنژن |
| نام تجاری: | DF/OEM/Nuetral |
| گواهی: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| شماره مدل: | تضعیف کننده قابل تنظیم FC 0~30dB محدوده تضعیف گسترده قابل تنظیم |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 100 مجموعه |
|---|---|
| قیمت: | $ 9.93/per |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تاول + کارتن |
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری به QTY بستگی دارد |
| شرایط پرداخت: | Western Union، T/T، MoneyGram/Paypal |
| قابلیت ارائه: | 1000 قطعه در روز |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| نام محصول: | تضعیف کننده قابل تنظیم FC 0~30dB محدوده تضعیف گسترده قابل تنظیم | مقدار تضعیف: | 0 ~ 30dB تنظیم می شود |
|---|---|---|---|
| ضرر برگشتی: | کامپیوتر 45 دسی بل | طول موج عملیاتی: | 1310 نانومتر و 1550 نانومتر (SM) |
| تحمل تضعیف: | <0.1dB | دمای عملیاتی: | -40℃℃+75℃ |
| دمای ذخیره سازی: | -40 ℃~+85 | برند فیبر: | کورنینگ، YOFC، OFS، دراکا |
| برجسته کردن: | FC تنظیم کننده فیبر نوری,خفیف کننده RL پایین APC/UPC,خفیف کننده فیبر نوری SM/MM |
||
توضیحات محصول
تضعیف کننده قابل تنظیم FC 0 تا 30 دسی بل، دامنه تضعیف گسترده
خانواده تضعیف کننده قابل تنظیم FC Takfly عملکرد بالایی از تضعیف ثابت مختلف برای اتصالات استاندارد صنعتی ارائه می دهد. دامنه تضعیف گسترده، اتلاف بازگشتی بسیار کم، نامرتبط با قطبش، و تکرارپذیری عالی.
با قابلیت طراحی و تولید بسیار یکپارچه ما، Takfly همچنین می تواند محصولات سفارشی را برای کمک به مشتریان خود برای فرصت های بهتر ارائه دهد. تضعیف کننده ما با ابتکارات سبز صنعتی مانند ROHS مطابقت دارد.
کاربرد تضعیف کننده قابل تنظیم FC
- FTTH، LAN، PON و CATV نوری
- شبکه حلقه محلی
- سیستم ارتباط فیبر نوری
- تجهیزات تست فیبر نوری
- شبکه فیبر نوری
ویژگی های تضعیف کننده قابل تنظیم FC
- دامنه تضعیف گسترده
- اتلاف بازگشتی کم
- PDL کم
- نامرتبط با قطبش
- نوع کانکتور مختلف
- بسیار قابل اعتماد
تضعیف کننده قابل تنظیم FCمشخصات
| نوع | پارامتر |
| مقدار تضعیف | 0-30dB قابل تنظیم |
| اتلاف بازگشتی | PC>45dB |
| طول موج عملیاتی | 1310/1550(SM) |
| تلرانس تضعیف | <0.1dB |
| دمای عملیاتی (℃) | -40℃~+ 75℃ |
| محدوده دمای ذخیره سازی (℃) | -40℃~+ 85℃ |
تصاویر تضعیف کننده قابل تنظیم FC
چرا TAKFLY را انتخاب کنید
- با بیش از 25 سال تجربه تولید در محصولات فیبر نوری
- بیش از 450 کارگر مونتاژ با 3 سال سابقه کار
- بیش از 10 مهندس تحقیق و توسعه
- 16 دستگاه تزریق وارداتی آلمان و 16 خط تولید
- بیش از 30 مجموعه دستگاه تست: OTDR، 3D، VFL، دستگاه تست IL&RL؛ دستگاه تست استحکام کششی، دستگاه تست مقاومت در برابر له شدگی، دستگاه تست پاور متر، چک کننده نور و غیره.
- برند OEM قابل قبول است
- نمایشگاه: OFC، ECOC، CommunicAsia، NETCOM، AFRICACOM، SVIAZ ICT، CommunicIndonesia، نمایشگاه الکترونیک Global Source و غیره.
کنترل کیفیت
- بازرسی ورودی مواد اولیه قبل از تولید به صورت نقطه ای
- بررسی کامل پس از اتمام هر فرآیند فردی
- بررسی کامل تولید در نیمه راه
- بررسی کامل محصولات نهایی قبل از بسته بندی
- بررسی نقطه ای قبل از حمل و نقل
تحویل
- نمونه ها: 1-3 روز کاری
- سفارش تولید انبوه: 3-7 روز کاری
- بسته بندی: کیسه پلاستیکی، کارتن و پالت طبق درخواست شما موجود است
سوالات متداول
Q1: چگونه می توانم کاتالوگ و لیست قیمت شما را دریافت کنم؟
A1: لطفاً ایمیل یا اطلاعات تماس خود را مستقیماً از وب سایت برای کاتالوگ و لیست قیمت ما ارسال کنید.
Q2: آیا می توانم در مورد قیمت ها مذاکره کنم؟
A2: بله، ممکن است تخفیف هایی را برای بارگیری چندین کانتینر از کالاهای مخلوط در نظر بگیریم.
Q3: هزینه حمل و نقل چقدر خواهد بود؟
A3: این بستگی به اندازه محموله شما و روش حمل و نقل دارد. ما هزینه را طبق درخواست شما به شما ارائه خواهیم داد.
Q4: آیا می توانم از شما بازدید کنم؟
A4: حتماً، کارخانه ما در شنژن، چین است. لطفاً برای تعیین وقت با ما تماس بگیرید.
Q5: اگر هنگام دریافت کالا مشکل کیفی وجود داشته باشد چه؟
A5: اگر هنگام باز کردن بسته بندی کالا مشکل کیفی وجود داشته باشد، می توانید برای مرجع ما عکس بگیرید، بخش کنترل کیفیت ما مشکل را بررسی کرده و بهترین راه حل ها را به شما ارائه می دهد، علاوه بر این ما همچنین برای بهبود کیفیت در آینده اقدام خواهیم کرد.
Q6: شرایط بسته بندی شما چیست؟
A6: به طور کلی، ما کالاهای خود را در جعبه های تاول دار و کارتن بسته بندی می کنیم و همچنین می توانیم بسته بندی سفارشی را توسط مشتریان بپذیریم.
Q7: شرایط پرداخت شما چیست؟
A7: T/T 30% به عنوان سپرده، و 70% قبل از تحویل. ما عکس محصولات و بسته ها را قبل از پرداخت مانده به شما نشان خواهیم داد.
Q8: شرایط تحویل شما چیست؟
A8: EXW، FOB، CFR، CIF، DDU
Q9: زمان تحویل شما چقدر است؟
A9: به طور کلی، 5-7 روز کاری پس از دریافت پیش پرداخت شما طول می کشد. زمان تحویل خاص به اقلام و مقدار سفارش شما بستگی دارد.
Q10: آیا می توانید طبق نمونه ها تولید کنید؟
A10: بله، ما می توانیم طبق نمونه ها یا نقشه های فنی شما تولید کنیم.
اگر به محصولات ما علاقه مند هستید یا شک دارید، در هر زمان با من تماس بگیرید!
می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید



