EC-LC Fiber Optic Patch cord UPC/APC LSZH/PVC Jacket
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین ، شنژن |
| نام تجاری: | DF/OEM/Nuetral |
| گواهی: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| شماره مدل: | ژاکت پچ سیم فیبر نوری EC-LC UPC/APC LSZH/PVC |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | قابل مذاکره |
|---|---|
| قیمت: | negotiable denpend on QTY |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تاول + کارتن |
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری به QTY بستگی دارد |
| شرایط پرداخت: | Western Union، T/T، MoneyGram/Paypal |
| قابلیت ارائه: | 1000 قطعه در روز |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| نام محصول: | پچ سیم فیبر نوری EC-LC | از دست دادن intertion: | ≤0.3dB |
|---|---|---|---|
| ضرر برگشتی: | UPC SM≥50dB، APC SM≥ 60dB، PC MM ≥ 35dB | نوع فیبر: | SM (G652، G655، G657)؛ MM (OM1-OM5) |
| قطر کابل: | 2.0، 3.0 یا سفارشی (Simplex/Duplex) | نوع رابط: | SC/UPC |
| جنس ژاکت: | LSZH/PVC | رنگ: | زرد یا سفارشی |
| طول موج: | 1310 نانومتر، 1550 نانومتر | طول: | 10M، 20M یا سفارشی |
| دمای عملیات: | -20℃~70℃ | قطر فیبر: | 9/125 |
| برند فیبر: | کورنینگ، YOFC، OFS، دراکا | ||
توضیحات محصول
کابل پچ کورد فیبر نوری EC-LC با روکش UPC/APC LSZH/PVC
EC-LCپچ کورد توضیحات
کابل پچ کورد فیبر نوری کابلی است که دو سر آن با کانکتورهای فیبر نوری خاتمه یافته است و اتصال بین تجهیزات شبکه نوری و تجهیزات و همچنین تجهیزات و پچ کوردها را برقرار می کند. عملکرد آسان و راحتی آن را به عنوان یکی از محصولات پسیو برای ساخت شبکه نوری ضروری می کند.
EC-LCپچ کوردکاربردها
- CATV
- شبکه های مخابراتی
- پایان دهی دستگاه فعال
- شبکه های محلی (LAN)
- شبکه های پردازش داده
- تجهیزات تست
- شبکه های گسترده (WAN)
EC-LCپچ کوردویژگی ها
- افت درج کم و افت بازگشت بالا
- قابلیت تعویض خوب
- دوام خوب
- پایداری دمای بالا
- استاندارد: Telcordia GR-326-CORE
EC-LCپچ کوردمشخصات فنی
| نوع سر انتهایی | UPC و APC |
|---|---|
| نوع فیبر | SM(G652 / G655 / G657)؛ MM(OM1-OM5) |
| قطر کابل |
2.0، 3.0 یا سفارشی (سیمپلکس/دوبلکس)
|
| افت درج | ≤ 0.3 دسی بل |
| افت بازگشت | UPC SM≥50dB، APC SM≥ 60 dB، PC MM ≥ 35 dB |
| تکرارپذیری | ≤ 0.1 |
| دوام | ≤ 0.2dB |
| قابلیت تعویض | ≤ 0.2dB |
| مقاومت کششی | کابل 0.9 میلی متری > 5 نیوتن کابل 2.0/3.0 میلی متری > 70 نیوتن |
| دمای عملیاتی | -20℃~70℃ |
| دمای ذخیره سازی | -40℃~80℃ |
| جنس غلاف بیرونی | PVC/LSZH یا سفارشی |
| شعاع خمش (استاتیک/دینامیک) | 10D/20D |
| طول | سفارشی |
EC-LCپچ کوردتصویر
چرا TAKFLY را انتخاب کنید
تولید کننده حرفه ای:
- با بیش از 25 سال تجربه تولید در محصولات فیبر نوری
- بیش از 450 کارگر مونتاژ با 3 سال تجربه
- بیش از 10 مهندس تحقیق و توسعه
- 16 دستگاه تزریق وارداتی آلمان و 16 خط تولید
- بیش از 30 مجموعه دستگاه تست: OTDR، 3D، VFL، دستگاه تست IL&RL؛ دستگاه تست مقاومت کششی، دستگاه تست مقاومت در برابر له شدگی، دستگاه تست پاور متر، چک کننده نور و غیره.
- برند OEM قابل قبول است
- نمایشگاه: OFC، ECOC، CommunicAsia، NETCOM، AFRICACOM، SVIAZ ICT، CommunicIndonesia، نمایشگاه الکترونیک Global Soure و غیره.
کنترل کیفیت:
- بازرسی نقطه ای مواد اولیه ورودی قبل از تولید
- بررسی کامل پس از اتمام هر فرآیند فردی
- بررسی کامل تولید در نیمه راه
- بررسی کامل محصولات نهایی قبل از بسته بندی
- بازرسی نقطه ای قبل از حمل و نقل
تحویل:
- نمونه ها: 1-3 روز کاری
- سفارش تولید انبوه: 3-7 روز کاری
- بسته بندی: کیسه پلاستیکی، کارتن و پالت طبق درخواست شما موجود است
اگر به محصولات ما علاقه مند هستید یا شک دارید، در هر زمان با من تماس بگیرید!
امتیازها و بررسیها
می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید




امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.همهٔ بازبینیها