EC-EC Simplex Fiber Optic Patch cord UPC SM PVC/LSZH/TPU
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین ، شنژن |
| نام تجاری: | DF/OEM/Nuetral |
| گواهی: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| شماره مدل: | سیم پچ سیمپلکس EC-EC |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | قابل مذاکره |
|---|---|
| قیمت: | negotiable denpend on QTY |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تاول + کارتن |
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری به QTY بستگی دارد |
| شرایط پرداخت: | Western Union ، T/T ، MoneyGram/PayPal |
| قابلیت ارائه: | 1000 قطعه در روز |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| نام محصول: | سیم پچ سیمپلکس EC-EC | از دست دادن intertion: | ≤0.3dB |
|---|---|---|---|
| ضرر برگشتی: | UPC SM ≥50dB , APC SM ≥ 60dB , UPC MM ≥ 35dB | قطر کابل: | 2.0، 3.0 یا سفارشی (Simplex/Duplex) |
| نوع فیبر: | SM (G652، G655، G657)؛ MM (OM1-OM5) | جنس ژاکت: | PVC، LSZH، TPU |
| رنگ: | آبی یا دیگران | ماده کابل: | لوله فولادی ضد زنگ، PVC/LSZH |
| شعاع خمیده: | 10d/20d | دمای عملیات: | -20℃~70℃ |
| قطر فیبر: | 50/125 | استحکام کششی: | >70N |
| درجه: | درجه مخابرات | گواهی: | CE/ROHS/REACH |
توضیحات محصول
EC-EC سیم پیچ فیبر نوری ساده UPC SM PVC/LSZH/TPU
پیچکورد ساده ایشرح بده:
سیمپلکس تراشه ایاین کابل با هر دو سر به دو کانکتور فیبر نوری EC پایان می دهد که اتصال بین تجهیزات شبکه نوری و تجهیزات و تجهیزات و سیم های پچ را تحقق می بخشد.استفاده آسان و راحتی آن را به عنوان یکی از محصولات منفعل برای ساخت شبکه های نوری ضروری می کند.
پیچکورد ساده ایکاربرد:
-
CATV
-
شبکه مخابراتی
-
پایان دادن به دستگاه فعال
-
شبکه های محلی (LANS)
-
شبکه های پردازش داده
-
تجهیزات آزمایش
-
شبکه های منطقه گسترده ((WANS)
پیچکورد ساده ایویژگی ها:
- نوع کانکتور SC، LC، FC، ST، E2000 و غیره اختیاری است.
-
توانایی تبادل خوب
-
دوام خوب
-
ثبات در دمای بالا
-
استاندارد:تلکوردیا GR-326-CORE
پیچکورد ساده ایپارامتر:
| نوع صفحه ی پایینی | UPC و APC |
|---|---|
| نوع فیبر | SM ((G652 / G655 / G657) ؛MM ((OM1-OM5) |
| قطر کابل | 2.0/3.0mm یا سفارشی |
| از دست دادن ورودی | ≤ 0.3 دبیل |
| خسارت بازده | UPC SM≥50dB، APC SM≥60dB، PC MM ≥35dB |
| تکرار | ≤ 0.1 |
| دوام | ≤ 0.2dB |
| قابل تعویض | ≤ 0.2dB |
| مقاومت کششی | 0کابل.9mm>5N؛ کابل 2.0/3.0mm>70N |
| دمای کار | -20°C~70°C |
| دمای ذخیره سازی | -40°C تا 80°C |
| مواد پوشش بیرونی | PVC/LSZH یا سفارشی |
| شعاع خم ((استاتیک / پویا) | 10D/20D |
| طول | سفارشی |
اتحادیه اروپاسیمپلکس پاتچکوردعکس
چرا TAKFLY را انتخاب کنید - مزایای زیر:
تولید کننده حرفه ای:
- با بیش از 25 سال تجربه در تولید محصولات فیبر نوری
- بيشتر از 500 کارگر مونتاژ با 5 سال تجربه
- بیش از 10 مهندس تحقیق و توسعه
- 16 مجموعه دستگاه تزریق واردات آلمان و 16 خط تولید؛
- بیش از ۳۰ مجموعه از ماشین آلات آزمایش: ابزار آزمایش OTDR، 3D، VFL، IL & RL؛ آزمایش کننده قدرت تنش، آزمایش کننده مقاومت به خرد، آزمایش کننده متر قدرت، آزمایش کننده نور و غیره.
- برند OEM قابل قبول است.
- نمایشگاه: OFC، ECOC، CommunicAsia، NETCOM، AFRICACOM، SVIAZ ICT، CommunicIndonesia، نمایشگاه الکترونیک منبع جهانی و غیره.
کنترل کیفیت:
- بررسی محل مواد اولیه قبل از تولید
- پس از اتمام هر فرآیند جداگانه به طور کامل بررسی شود.
- کاملاً تولید نیمه تمام شده رو چک کنید
- محصولات آماده را قبل از بسته بندی به طور کامل بررسی کنید.
- بررسی موقعی قبل از حمل
تحویل:
- نمونه ها: 1-3 روز کاری
- سفارش تولید انبوه: 3-7 روز کاری
- بسته بندی: کیسه پلاستیکی، کارتن و پالت بر اساس درخواست شما در دسترس است.
اگر به محصولات ما علاقه دارید یا شک دارید، در هر زمان با من تماس بگیرید!
امتیازها و بررسیها
می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید




امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.همهٔ بازبینیها