آداپتور فیبر برهنه گرد FC SM/MM IL کم 0.2dB با کارایی بالا
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین ، شنژن |
| نام تجاری: | DF/OEM/Nuetral |
| گواهی: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| شماره مدل: | آداپتور فیبر برهنه گرد FC SM/MM IL Low 0.2dB |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | قابل مذاکره |
|---|---|
| قیمت: | negotiable denpend on QTY |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تاول + کارتن |
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری به QTY بستگی دارد |
| شرایط پرداخت: | Western Union، T/T، MoneyGram/Paypal |
| قابلیت ارائه: | 1000 قطعه در روز |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| نام محصول: | آداپتور فیبر برهنه گرد FC SM/MM IL Low 0.2dB | قطر بیرونی فرول: | 2.5 میلی متر / 1.25 میلی متر |
|---|---|---|---|
| از دست دادن intertion: | SM/MM≤0.2dB | تکرارپذیری: | SM/MM≤0.2dB |
| انواع فیبر نوری: | SM/MM | فرکانس وصل و کشیدن: | 1000 بار |
| دمای ذخیره سازی: | -40℃~+85℃ | دمای عملیات: | -40℃~+85℃ |
| برند فیبر: | کورنینگ، YOFC، OFS، دراکا | ||
| برجسته کردن: | آداپتور فیبر نوری دور,آداپتور SM/MM BFA,آداپتور فیبر کم IL |
||
توضیحات محصول
آداپتور فیبر لخت گرد FC آداپتور SM/MM با افت کم 0.2dB
عملکرد بالا
عملکرد بالا
آداپتور فیبر لخت یک ابزار کمکی برای تست داده فیبر نوری است. از آنجایی که سوراخ پلاگ آداپتور لخت و فیبر لخت از سوراخ بدون چسب اپوکسی و هیچ رسانایی عبور می کند، فیبر لخت به راحتی قابل درج و خارج کردن و استفاده مکرر است و دارای افت درج کم و کاربری آسان است.
آداپتور فیبر لخت گرد FC کاربردها
- عملکرد بر روی فیبر لخت، اتصال موقت OTDR، متر قدرت نوری، منبع نور و سایر پورت های فیبر داده و تجهیزات ابزار تست
- اتصال موقت فیبر نوری و تعمیر اضطراری فیبر نوری
آداپتور فیبر لخت گرد FC ویژگی ها
- کاربری آسان و بصری، قابل مشاهده با چشم غیر مسلح
- فیبر تک حالته و چند حالته موجود است
- استفاده از طراحی گیره فیبر با حلقه فلزی منحصر به فرد، ایمن، قابل اعتماد، افت درج کم
- درج ها و سوراخ های عبوری بدون چسب اپوکسی و هیچ رسانایی هستند، آسان برای قرار دادن فیبر، خارج کردن و استفاده مکرر
- ماژول های درج و کانکتور قابل تعویض هستند، اندازه درج و کانکتور قابل سفارشی سازی و متنوع است
آداپتور فیبر لخت گرد FC مشخصات فنی
| قطر داخلی درج | 125/126/127 میکرومتر |
| قطر خارجی درج | 2.5 میلی متر / 1.25 میلی متر |
| افت درج | <0.2dB |
| تکرارپذیری | <0.2dB |
| انواع فیبر نوری | SM/MM |
| فرکانس اتصال و جدا کردن | >1000 بار |
| محدوده دمای ذخیره سازی (℃) | -40℃~+ 80℃ |
چرا TAKFLY را انتخاب کنید
- با بیش از 25 سال تجربه تولید در محصولات فیبر نوری
- بیش از 450 کارگر مونتاژ با 3 سال تجربه
- بیش از 10 مهندس تحقیق و توسعه
- 16 دستگاه تزریق وارداتی آلمان و 16 خط تولید
- بیش از 30 دستگاه تست: OTDR، 3D، VFL، دستگاه تست IL&RL؛ دستگاه تست استحکام کششی، دستگاه تست مقاومت در برابر له شدگی، دستگاه تست متر قدرت، چک کننده نور و غیره.
- برند OEM قابل قبول است
- نمایشگاه: OFC، ECOC، CommunicAsia، NETCOM، AFRICACOM، SVIAZ ICT، CommunicIndonesia، نمایشگاه الکترونیک Global Source و غیره.
کنترل کیفیت
- بازرسی تصادفی مواد اولیه ورودی قبل از تولید
- بررسی کامل پس از اتمام هر فرآیند فردی
- بررسی کامل تولید در نیمه راه
- بررسی کامل محصولات نهایی قبل از بسته بندی
- بازرسی تصادفی قبل از حمل و نقل
تحویل
- نمونه ها: 1-3 روز کاری
- سفارش تولید انبوه: 3-7 روز کاری
- بسته بندی: کیسه پلاستیکی، کارتن و پالت طبق درخواست شما موجود است
سوالات متداول
سوال 1: چگونه می توانم کاتالوگ و لیست قیمت شما را دریافت کنم؟
پاسخ 1: لطفاً ایمیل یا اطلاعات تماس خود را مستقیماً از وب سایت به ما اطلاع دهید تا کاتالوگ و لیست قیمت ما را دریافت کنید.
سوال 2: آیا می توانم در مورد قیمت ها مذاکره کنم؟
پاسخ 2: بله، ما ممکن است تخفیف هایی را برای بارگیری چندین کانتینر از کالاهای مخلوط در نظر بگیریم.
سوال 3: هزینه حمل و نقل چقدر خواهد بود؟
پاسخ 3: این بستگی به اندازه محموله شما و روش حمل و نقل دارد. ما هزینه را طبق درخواست شما به شما ارائه خواهیم داد.
سوال 4: آیا می توانم از شما بازدید کنم؟
پاسخ 4: حتماً، کارخانه ما در شنژن، چین است. لطفاً برای تعیین وقت با ما تماس بگیرید.
سوال 5: اگر هنگام دریافت کالا مشکل کیفی وجود داشته باشد چه؟
پاسخ 5: اگر هنگام باز کردن بسته بندی کالا مشکل کیفی وجود داشته باشد، می توانید برای ارجاع ما عکس بگیرید، بخش کنترل کیفیت ما مشکل را بررسی کرده و بهترین راه حل ها را به شما ارائه می دهد، علاوه بر این ما همچنین برای بهبود کیفیت در آینده اقدام خواهیم کرد.
سوال 6: شرایط بسته بندی شما چیست؟
پاسخ 6: به طور کلی، ما کالاهای خود را در جعبه های تاول و کارتن بسته بندی می کنیم و همچنین می توانیم بسته بندی سفارشی را توسط مشتریان بپذیریم.
سوال 7: شرایط پرداخت شما چیست؟
پاسخ 7: T/T 30% به عنوان سپرده و 70% قبل از تحویل. ما عکس محصولات و بسته ها را قبل از پرداخت مانده به شما نشان خواهیم داد.
سوال 8: شرایط تحویل شما چیست؟
پاسخ 8: EXW، FOB، CFR، CIF، DDU
سوال 9: زمان تحویل شما چگونه است؟
پاسخ 9: به طور کلی، 5-7 روز کاری پس از دریافت پیش پرداخت شما طول می کشد. زمان تحویل خاص بستگی به اقلام و مقدار سفارش شما دارد.
سوال 10: آیا می توانید طبق نمونه ها تولید کنید؟
پاسخ 10: بله، ما می توانیم طبق نمونه ها یا نقشه های فنی شما تولید کنیم.
اگر به محصولات ما علاقه مند هستید یا شک دارید، در هر زمان با من تماس بگیرید!
می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید



