بسته بندی کابل فیبر نوری رنگی با نوع حالت چند حالت و کابل سفید
جزئیات محصول:
| Place of Origin: | Shenzhen, China |
| نام تجاری: | Takfly/ OEM |
| گواهی: | ISO, CE, ROSH, REACH, CPR |
| Model Number: | TK- PATCHCORD |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 عدد |
|---|---|
| قیمت: | Can be negotiated |
| جزئیات بسته بندی: | کیسه پلاستیکی + جعبه کارتن |
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری (با توجه به مقدار) |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، Western Union، MoneyGram، Paypal |
| قابلیت ارائه: | 120000-150000 عدد در ماه |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| قابلیت تعویض: | ≤ 0.2dB | نوع پولیش: | UPC/APC |
|---|---|---|---|
| رنگ: | رنگ های سفارشی | رنگ کابل: | سفید |
| طول کابل: | 1m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ سفارشی | نوع حالت: | چند حالته |
| نوع ژاکت: | PVC/LSZH | قطر: | 3.0mm |
| برجسته کردن: | کلاهکاپی فیبر نوری رنگی سفارشی شده,کابل های فیبر نوری چند حالت,کابل های فیبر نوری سفید |
||
توضیحات محصول
توضیحات محصول:
فیبر نوری Patchcord در انواع مختلف جاکت از جمله PVC و LSZH در دسترس است. جاکت PVC از پلی وینیل کلراید ساخته شده است که یک ماده رایج در کابل ها و سیم ها استفاده می شود.مقاومت نسبت به گرمااز سوی دیگر، ژاکت LSZH از مواد هالوجنی بدون دود کم ساخته شده است.آن را retardant شعله و دود کم و دود سمی در صورت آتش است، که آن را برای فضاهای محدود مناسب می کند.
فیبر نوری Patchcord همچنین در تعداد فیبر ساده و دوگانه در دسترس است. کابل فیبر نوری ساده فقط یک فیبر دارد، در حالی که کابل فیبر نوری دوگانه شامل دو فیبر است.کابل دوپلکس برای انتقال داده ها در هر دو جهت به طور همزمان استفاده می شود، در حالی که کابل Simplex برای انتقال یک طرفه استفاده می شود.
فیبر نوری Patchcord برای استفاده با کابل های فیبر نوری چند حالت طراحی شده است. فیبر چند حالت قطر هسته ای بزرگتر از فیبر تک حالت دارند.که اجازه می دهد اشعه های نوری چندگانه در همان زمان منتقل شونداین منجر به سرعت داده های بالاتر و فاصله انتقال کوتاه تر می شود.
فیبر نوری Patchcord در رنگ های سفارشی در دسترس است، که شناسایی و مدیریت کابل ها را در محیط های شبکه پیچیده آسان می کند.این به جلوگیری از سوء مدیریت کابل کمک می کند و عملکرد شبکه کارآمد را تضمین می کند.
فیبر نوری Patchcord از دست دادن ورودی کمتر از 0.3dB دارد. از دست دادن ورودی به مقدار نور که هنگام اتصال کابل فیبر نوری به دستگاه دیگری از دست می رود اشاره دارد.هرچه کاهش ضایعات ورودی کمتر باشد، کیفیت سیگنال و فاصله انتقال بهتر است.
کاربردها:
TK-PATCHCORD برای طیف گسترده ای از برنامه ها مناسب است، که آن را برای سناریوهای مختلف و مناسبت ها ایده آل می کند.این محصول عملکرد عالی را تضمین می کند.، که آن را برای استفاده در محیط های سخت مناسب می کند.
TK-PATCHCORD در تعداد فیبر ساده و دوگانه عرضه می شود و نوع حالت سیم پیچ چند حالت آن تضمین می کند که می تواند طیف گسترده ای از نرخ های داده را در حالی که سرعت بالا و قابلیت اطمینان را حفظ می کند، مدیریت کند.
این که آیا شما در یک مرکز داده، شرکت مخابراتی، یا یک محوطه دانشگاه کار می کنید، TK-PATCHCORD انتخاب کامل برای نیازهای پرنده فیبر نوری شما است.
نوع ژاکت TK-PATCHCORD در PVC و LSZH در دسترس است، به شما امکان می دهد نوع مناسب ژاکت را بر اساس نیازهای خاص خود انتخاب کنید.رنگ سیم پیچ می تواند متناسب با ترجیحات و نیازهای شما سفارشی شود.
بنابراین، چه شما نیاز به اتصال دو دستگاه در یک مرکز داده، و یا شما نیاز به گسترش شبکه خود را به یک مکان مختلف، TK-PATCHCORD راه حل مناسب برای شما است.تنوع و قابلیت اطمینان آن را به یک محصول برای هر نیاز به اتصال فیبر نوری تبدیل می کند.
سفارشی سازی:
لوله ی پیچ فیبر نوری خود را با خدمات سفارشی سازی محصول ما برای شماره مدل TK-PATCHCORD از Takfly/OEM سفارشی کنید.چین و با گزینه های مختلف رنگ کانکتور از جمله آبیقابل تعویض سیم پیچ SM ما ≤ 0.2dB است که انتقال سیگنال با کیفیت بالا را تضمین می کند.شما همچنین می توانید رنگ کابل از سیم پچ را انتخاب کنید تا سفید باشد و یا یک کلیپ حذف یا نوع کلیپ شفاف را انتخاب کنید.
بهترین سیم پیچ فیبر نوری را که با نیازهای شما مطابقت دارد با خدمات سفارشی سازی ما دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات سفارشی سازی محصول، اکنون با ما تماس بگیرید.
مشخصات پیچکورد فیبر نوری:
| نوع صفحه ی پایینی | PC،UPC و APC |
| نوع فیبر | SM ((G652,G655,G657);MM ((OM1-OM5) |
| قطر کابل | 2.0,3.0 یا سفارشی ((سنگلکس/دوپلکس) |
| از دست دادن ورودی | ≤ 0.3 دبیل |
| خسارت بازده | UPC SM≥50dB ،APC SM≥60dB ، PC MM ≥35dB |
| تکرار | ≤ 0.1 |
| دوام | ≤ 0.2dB |
| قابل تعویض | ≤ 0.2dB |
| مقاومت کششی | >70N |
| کار کردن درجه حرارت |
-20°C~70°C |
| دمای ذخیره سازی | -40°C تا 80°C |
| مواد پوشش بیرونی | PVC,LSZH,TPU |
| شعاع خم (استاتیک/دینامیک) |
10D/20D |
| طول | سفارشی |
سوالات متداول:
سوال:نام تجاری پیچکورد فیبر نوری چیه؟
الف:نام تجاری پیچکورد فیبر نوری Takfly/ OEM است.
سوال:شماره مدل فايبر اپتيک پاتچکورد چيه؟
الف:شماره مدل فايبر اپتيک پاتچکورد TK-PATCHCORD است.
سوال:پیچکورد فیبر نوری کجا تولید میشه؟
الف:فايبر اپتيک پاتچکورد در شينزين، چين توليد مي شود.
سوال:حداکثر سرعت انتقال داده که توسط فايبر اپتيک پچکورد پشتیبانی می شود چقدر است؟
الف:فیبر نوری Patchcord از حداکثر سرعت داده 10Gbps پشتیبانی می کند.
سوال:طول پیچکورد فیبر نوری چقدر است؟
الف:طول پیچکورد فیبر نوری می تواند بر اساس نیازهای مشتری سفارشی شود.
![]()





امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.همهٔ بازبینیها